Kurumsal


Fabrika Tadilat

Fabrika Tadilat

Fabrika Tadilat

SANAYİ VE FABRİKA İŞLERİ

Firmamız fabrika ve sanayi tadilat konusunda uzmanlığını ispatlamıştır. Bu konuda yaptığımız işlere ait fotoğrafları sitemizdeki diğer sayfalardan bulabilirsiniz

Büyük işletmeler, sanayi kuruluşları ve büyük yapılar için tadilat, dekorasyon, inşaat işleri itina ile yapılır. Müşterimizin ihtiyacına göre özel projeler hazırlanır. Başta ANTALYA Organize Sanayi Bölgesindeki firmalar olmak üzere bir çok firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu firmaların bir kısmının sitemizdeki referanslar bölümünden bulabilirsiniz. İsmi geçen firmaların çoğuyla birçok kez çalışmış bulunmaktayız. Bir çok kez çalışmamızda müşterilerimizin bizimle çalışmaktan memnun olduğu anlamına gelmiş ve bizi mutlu etmiştir. Her yeni iş firmamıza deneyim kazandırmış ve bizleri mutlu etmiştir.

Fabrika veya sanayi tadilat işleri sırasında müşteri talebine göre yeni uygulamalar yapılmıştır. Bu uygulamalar yapılırken müşterimiz ile koordineli çalışmaya azami gayret gösterilmiştir. İş örnekleri bölümünde yer alan fotoğraflar uygulamalarımıza birer örnektir. Fotoğraflar doğal şekilde çekilmiş hiçbir şekilde kurgu değildir.

              Yaptığımız işlerden bazıları ;

Laboratuvar tasarım, yapımı veya tadilatı

Ses yalıtımlı oda bölme tasarım, yapımı veya tadilatı

Özel fonksiyonlu giriş çıkış tasarım, yapımı veya tadilatı

Çelik konstrüksiyon tasarımı veya yapımı

Özel tasarımlı makine vinç tasarım, yapımı veya tadilatı

Bölme duvar alçıpan ve asma tavan işleri

Kırım-yıkım-moloz ve taşıma ileri

Her türlü Sıhhi tesisat işleri

Elektrik tesisatçısı ve yangın söndürme tesisat işleri

Şap ve Sıvacı işleri

Fayans seramik mermer işleri

Sıva Alçı saten alçı makineli alçı ve boyacı işleri

Marangozluk işleri

Doğramacı Alüminyum ve Plastik işleri

Lamine parke ve hertürlü parke işleri

Siz ihtiyacınızı belirtin çözümü biz bulalım…..

Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Walther Plus & Atahan Mimarlık Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon İşleri  ANTALYA

İletişim : 0242 421 44 45

ETİKETLER: fabrika boya, fabrika çevre düzenleme, fabrika dekorasyon, fabrika inşaat, fabrika tadilat, Antalya organize sanayi bölgesi, AOSB, hava yalıtımı, Laboratuvar tasarım, makine tasarımı, makine yapımı, sanayi boya, sanayi inşaat, sanayi tadilat, sanayi tadilat işleri, Sanayi Tesisatı, ses yalıtımı